Loading
info@fisosyalmedya.com +90 850 480 01 34

SEO Hizmeti

SEO Hizmeti

SEO Hizmeti Nedir?

Günümüzde internet sitesi sahibi olmak yeterli değil. Artık internet sitenizin son kullanıcıya ulaşması daha önemli. Hedeflediğiniz kelimelerde yapılan Google aramalarında internet sitenizin üst sıralarda çıkması için yapılan çalışmalara SEO Çalışmaları diyoruz.

SEO Konusunda Uzman bir ekip ile sizlere destek veriyoruz. Standart SEO Çalışmalarının aksine sitenize özel kalıcı ve organik SEO Çalışmaları ile sitenize güç katıyoruz.

SEO Aramam motoru optimizasyonu kelimelerinin İngilizcesinin baş harflerinden türetilmiş bir kelimedir. SEO Kendi içinde 3 farklı kategoriye ayrılır.

İç SEO

İnternet sitenizin iç yapısında yapılması gereken SEO Çalışmalarına İç SEO diyoruz. İnternet sitenizin mobil uyumlu olmasından tutun her bir sayfanızın Meta Tag yapısının SEO Kurallarına uygun olarak düzenlenmesine İç SEO Diyebiliriz.

Dış SEO

İnternet sitenizin Google aramalarında üst sıralara çıkması için kaliteli internet sitelerinden sizin sitenize verilecek link çalışmaları, siteniz ile ilgili tanıtım yazıları, sosyal medya üzerinde internet sitenizin görünür hale getirilmesi gibi çalışmalara ise Dış SEO çalışmaları diyoruz.

Sunum ve Kullanıcı Etkileişimi

İnternet sitenizde yer alan içeriklerin kullanıcı Etkileşimli ve SEO kurallarına uygun olması SEO İçin vazgeçilmez bir çalışmadır. Bunların analiz edilerek sitenizin bu konuda renklerden tutun, yazım diline kadar düzenlenmesi çok önemli bir çalışmadır.

SEO Konusunda sizlere kalıcı ve kaliteli bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Organik SEO Yapacak Google algoritmasına uygun çalışmalar yapıyoruz. Bu sayede internet sitenizin Google cezaları ile karşı karşıya gelmemesinini sağlıyoruz.

Sektörümüzde ne yazık ki çok fazla SEO Uzmanı olduğunu iddaa eden var. Bu kişilerin pek çoğu kulaktan dolma bilgiler ile sizin sitenize SEO Yaptığını iddaa ediyor. Bu çalışmaların sonucunda ortaya çıkan Spam cezaları ise ilerleyen zamanlarda başarıdan daha çok başarısızlık olarak size geri dönüş yapıyor.

Biz Kurumsal yapımız ile size her zaman bir telefon kadar yakınız. Bizim için sizin başarılı olmanız bizim başarılı olmamız anlamına geliyor. Düzenli ve sağlıklı yapılan SEO Çalışmaları ile sizi zirveye taşımak bizim işimiz. Bizi arayarak sizin için ücretsiz SEO Analizi yapmamızı talep edebilirsiniz.

Yukarı Git