Loading
info@fisosyalmedya.com +90 850 480 01 34

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir?

Sosyal medya artık hayatımızın bir parçası haline gelmiş durumda. Eğer sosyal medyayı kendi işiniz için doğru kullanırsanız çok başarılı bir pazarlama ve marka bilinirliği yaratmanız mümkün olacaktır.

Biz sosyal medya üzerinde sizlerin markanıza başarı sağlamak için çalışıyoruz. Sosyal medya doğru kullanıldığı zaman hem SEO Çalışmalarında size büyük fayda sağlayacak hemde sizin için ucuz hatta ücretsiz bir reklam alanı olacaktır.

Sosyal Medya üzerinde oluşturacağımız viral reklam çalışmaları ile sizlere düşük maliyetli ve başarılı bir tanıtımın kapısını açmış olacağız..

Facebook

Facebook sosyal medya kanalları arasında en popüler olanların başında geliyor. İnternet siteniz için sayfa veya grup oluşturmak ve sürekli olarak reklamınızı yapabileceğiniz bir kitle oluşturmak işiniz için çok başarılı olacaktır. Facebook üzerinde internet sitenizin varlığı aynı zaman SEO Konusunda sizlere bir artı olarak geri dönüş yapacaktır.

Twitter

Facebook kadar popüler olmasada sosyal medyanın olmazsa olmazları arasında yerini koruyan bir kanal. Kullanıcı kitlesi facebook kullanıcılarından ayrışıyor olsada, doğru çalışmalar ile çok başarılı sonuçlar almak mümkün. Biz sizi Twitter üzerinde görünü yapmak için hazırız.

Instagram

Son zamanların en çok konuşulan ve ön plana çıkan sosyal medya kanallarından bir taneside Instagram olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle görsel algının başarılı olarak kullanıldığı Instagram üzerinde işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz.

Google+

Google hizmetlerinden biri olduğu için Google tarafından özellikle önemsenen bir sosyal medya kanalı. Doğru kullanıldığı zaman sizin için çok büyük avantajlar yaratacak olan Google+ üzerinde varlığınızı oluşturmak bizim işimiz.

Sosyal Medya Avantajları

Sosyal medyanın en büyük avantajı hedefli çalışmalara imkan tanımasıdır. Yaş, cinsiyet, dil, ülke hatta şehir hedeflemeleri bile yapabilirsiniz. Bu sayede zaman ve maddi kayıpları en aza indirerek doğru kitlelere ulaşacaksınız. Sosyal medya danışmanlığı konusunda uzman olan firmamızda uzman bir ekip sizi başarıya ulaştırmak için hazır bekliyor.

Yukarı Git