Loading
info@fisosyalmedya.com +90 850 480 01 34

Hakkımızda

Hakkımızda

Fi Sosyal Medya HakkındaTemelleri 2014 yılında atılan Fi internet hizmetleri ajansı 2016 yılı itibariyle kurumsallığa kavuşmuştur. İsminin anlamı “Altın Oran” olan medya kuruluşumuz, verdiği hizmetlerde de görsellikte mükemmeliyetçiliği benimsemiş, göze hitap etmeyi esas ilke edinmiştir.

Teknik ekibi, saha çalışanları ve Ar-Ge hizmetleriyle 7/24 operasyonlarını sürdüren Fi Sosyal Medya, İstanbul ve çevresindeki kuruluşlara katkı sağlamaktadır. Bir çok sektörde çeşitli hizmetler sağlarken bunun yanında minimum maliyet maksimum performans ölçeğine özen göstermiştir. Bu sayede her kuruluşun kurumsallığa kavuşmasına, medya sektöründe ismini duyurmasına ve diğer firmaların klişelerinden ayrılarak özgünlük oluşturmasına olanak sağlamıştır.

Yaptığımız çalışmalardaki ana tema baş döndürürcesine gelişen ve yaygınlaşan internet ortamında firmanızında isminin tanınmasını sağlamak, markanızın değerini yükseltmek, müşteri portföyünüzü yükseltmek ve sizin hedef kitleye hızlıca ulaşmanıza yardımcı olmaktır.


Vizyonumuz & Misyonumuz

Fi Sosyal Medya Vizyon & MisyonSosyal medya kullanımının günümüzde yaygınlaşması üzerine bu alanda profesyonelleşmiş kadromuz ile sizlere kolaylık sağlamak için varız.

Doğru kitlelere ulaşmak adına, mevcut markanızdaki içerikleri düzenliyor, dijital pazarlama ile markanızı diğer markalardan bir adım ileriye taşıyoruz. Bu açıdan tüketici talebini dikkate alarak müşteri portföyünüzü genişletiyoruz.


Markanızın bilinirliğini arttırmak adına doğru zamanda doğru yerde doğru içerikler paylaşıyoruz. Bu sayede iletişimin yeni gücünü kullanarak firma çalışanlarını ve yöneticilerini stratejiler hakkında bilinçlendiriyoruz.

Yukarı Git